Novinky

Přepravník balíků Anderson RBM2000

Přepravník balíků Anderson RBM2000

Rodina oblíbených samonakládacích vozů Anderson TRB se příští rok dočká nového přírůstku. Bude jím vůz, který je speciálně konstruovaný pro nakládání zabalených balíků - RBM2000. Jak vše funguje se můžete podívat ve videu

Nové stránky Quicke a SoucyTrack

Nové stránky Quicke a SoucyTrack

Připravili jsme pro vás zbrusu nové webové stránky na čelní nakladače Quicke Q a pásové systémy SoucyTrack. 

McHale B9000 přímo v Irsku

McHale B9000 přímo v Irsku

Na začátku července jsme 2 naše zákazníky vzali přímo do výrobního závodu v Irsku. 

Lesní nástavba New Holland T4.85

Lesní nástavba New Holland T4.85

Dnes jsme předali další z řady lesních nástaveb. Tentokrát pro Agrotec Hustopeče.

Proxima 110 s ochranami OPS a FOPS

Proxima 110 s ochranami OPS a FOPS

Na konci minulého týdne jsme dodávali první traktor s lesnickými ochranami s certifikací OPS a FOPS. 

Olej NILS ANTARES HEPR 46

Olej NILS ANTARES HEPR 46

Jedná se o PAO syntetický bio-odbouratelný hydraulický olej, který v sobě snoubí vlastnosti vysoce výkonného produktu s výjimečnými mazacími vlastnostmi. Tento olej je zároveň ekologický a splňuje normy biologické odbouratelnosti. ANTARES HEPR je kompatibilní se všemi typy elastomerů a mísitelný s minerálním nebo syntetickým olejem (kromě oleje na bázi esterů HEES). S olejem ANTARES HEPR 46 dosáhnete vysoké efektivity vašich vynaložených nákladů na 100% funkčnost stroje. Garantujeme prodloužené intervaly výměn s podporou laboratorních rozborů olejů přímo u výrobce NILS a to zdarma! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zcela nový Quicke Q-Series

Zcela nový Quicke Q-Series

Na výstavě v Paříži byla představena nová řada nakladačů od švédského výrobce Alö. Jde o řadu Q-Series a nabízí spoustu novinek.

Servisní školení McHale 2017

Servisní školení McHale 2017

Věříme, že kvalitní servis je stejně důležitý jako samotná kvalita stroje. Snažíme se proto mít pro vás vždy perfektně vyškolený servisní tým. 

Original Implements  - Quadrogrip

Original Implements - Quadrogrip

Quadrogrip -  kleště na hranaté balíky

Neporazitelný při manipulaci se slisovanými a zabalenými balíky. Quadrogrip je nejlepší nářadí na trhu pro manipulaci balených, hranatých i kulatých balíků. Ramena zařízení jsou uložena na 350 mm širokých,

 

Original Implements - Přesná lopata

Original Implements - Přesná lopata

Dnes si ukážeme další méně známé nářadí od firmy Alö, přesnou lopatu. 

Nářadí Original Implements

Nářadí Original Implements

Leden je za námi, ale zima rozhodně nepolevuje. Rozhodli jsme se vám v únoru představit některá méně známá nářadí na čelní nakladače. Tady jsou první dvě. Lopata na odstraňování sněhu a Silopush. 

Upřesnění dotačních pravidel ROPS, FOPS, OPS

Upřesnění dotačních pravidel ROPS, FOPS, OPS

Zveřejňujeme stanoviska Státního zemědělského intervenčního fondu ohledně povinosti certifikace lesnických ochran.

Valtra s nakladačem Quicke 280P

Valtra s nakladačem Quicke 280P

Další z akčních nakladačů řady 200 našel svého zákazníka. Zde ho můžete vidět na traktoru Valtra série A. Pokud i vy máte zájem o čelní nakladač, neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!

Jste připraveni na zimu? Víme jak na to!

Jste připraveni na zimu? Víme jak na to!

Zima se letos v Evropě projevila naplno a s odklízením sněhu je tak plno práce. Připomeňte si snámi, jak se komunikace odklízí se stroji Optimal od MANATECH CZ!

Traktory do Lesů České Republiky

Traktory do Lesů České Republiky

MANATECH CZ dodává techniku pro Lesy České Republiky

Letošní podzim byl v u nás ve znamení lesních nástaveb. Kromě velkého množství traktorů jsme dodávali i 7 traktorů pro Lesy České Republiky. Jedná se o traktory New Holland T5.105 s ochranami podvozku a nádrže vybaveny vysokým rampovačem Trima 240N. Traktory dodala společnost Kvarto spol s r.o. Na obrázku můžete vidět 2 z těchto traktorů, které právě opouštějí areál firmy. 

 

Předvádění Sumo Trio se nám pěkně rozjíždí

Předvádění Sumo Trio se nám pěkně rozjíždí

O víkendu jsme zkoušeli Sumo Trio ve středních Čechách. Stroj pracoval na 20 hektarovém poli, kde byly sklizeny brambory. Hloubka podrývky byla 20 cm a průměrný hodinový výkon činil 1,6 ha při spotřebě 16 l/ha. Obsluha stroje byla s kvalitou předvedené práce velmi spokojena. Nyní budeme zase sledovat, zda se způsob přípravy půdy projeví na následné kvalitě plodiny, která bude zaseta.

Vyzkoušeli jsme novinku Sumo Trio!

Vyzkoušeli jsme novinku Sumo Trio!

V úterý 18.10. jsme poprvé zkoušeli a předváděli stroj od společnosti Sumo z Velké Británie. Tímto strojem bylo Sumo Trio 3 Trailed A/R. Trio proto, že dokáže provést 3 operace najednou, při kterých podrývá, diskuje a zároveň válcuje. Tažným prostředkem byl traktor Case 175 CVX o výkonu 175 koní.

Britské půdu zpracující stroje od MANATECH CZ!

Britské půdu zpracující stroje od MANATECH CZ!

MANATECH přináší na český trh nejmodernější technologii na zpracování půdy. Stal se exkluzivním zástupcem nejprodávanějšího výrobce půdu zpracujících strojů ve Velké Británii. Společnost SUMO je nositelem nejmodernějších  technologií a udává celoevropský trend. První stroj SUMO Trio bude aktivně předváděn již od 17. října. Pro přesné informace sledujte naše stránky a Facebook, abyste předvádění nezmeškali. 

Den komunální a zahradní techniky 2016

Den komunální a zahradní techniky 2016

V úterý a ve středu se konal již 10. ročník Dne komunální a zahradní techniky, letos opět v Havlíčkově Brodě. Na návštěvníky čekalo více než 50 vystavovatelů a MANATECH CZ mezi nimi nechyběl. Na havlíčkobrodské letiště jsme přivezli kloubový nakladač Pixy a univerzální komunální nosič Multihog MCX 120. 

Země Živitelka 2016 je minulostí!

Země Živitelka 2016 je minulostí!

Letošní ročník výstavy Země Živitelka je za námi. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás výstavě navštívili, ať už jste vybírali nový stroj, či se jen přišli podívat :). Věříme, že s mnohými z vás se uvidíme na dalších výstavách, či na našich předváděcích akcích. 

Žací stroje McHale Pro Glide na Země Živitelce 2016

Žací stroje McHale Pro Glide na Země Živitelce 2016

McHale Pro Glide poprvé v ČR

Společnost MANATECH CZ si pro vás na letošní výstavu Země Živitelka přichystala jednu velkou novinku. Návštěvníci letošního budějovického veletrhu budou jako první moci vidět žací stroje McHale Pro Glide na vlastní oči. McHale Pro Glide měl premiéru loni v Hannoveru a letos ho uvidíte i na našem území. Neváhejte a navštivte nás na volné ploše 107, uvidíte nejen McHale Pro Glide, ale i další stroje pro slizeň pícnin od předních světových výrobců. 

 

První traktory na pásech od MANATECH CZ!

První traktory na pásech od MANATECH CZ!

Minulý týden jsme dodali první 2 traktoy s pásy Soucy Track. Jedná se o Class 930 Axion a Case 315 CVX Magnum. Pokud máte zájem o pásy i na Vás stroj, neváhejte nás kontaktovat! 

 

 

Profi ramena S-Line a MF60

Profi ramena S-Line a MF60

Léto je u Multiforestu ve znamení novinek. Byla představena kompletní řada ramen S-Line a nejmenší vyvážecí přívěs - MF60

Zákon 334/1992 Sb.

Zákon 334/1992 Sb.

Zákon České národní rady o ochraně zemědělského půdního fondu 334/1992 Sb.

ve svém prvním paragrafu uvádí:

Když oleje, tak jedině NILS!

Když oleje, tak jedině NILS!

Produkty společnosti NILS jsou známy více jak 40 let ve stavební a zemědělské technice. Používány jsou i v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, horských technologiích jako prvonáplně a motorkářském sektoru ve světových soutěžích.

Tyto produkty se řadí do skupiny top produktů, díky použití pouze prvorafinovaných základových surovin a vyšší chemické aditivaci, vybranými a kvalitními přísadami. Každý produkt z nabídky NILS se proto odlišuje mnohonásobně vyšším výkonem oproti běžně používaným produktům.

Společně s naším partnerem TECH-CARE Team s.r.o.- importérem výkonných olejů a maziv NILS nabízíme pestré příslušenství pro práci s mazivy a oleji, odborné individuální poradenství, rychlé dodání zboží po celém území České republiky a podporu ve formě laboratorního monitoringu olejů. Upřednostňujeme prediktivní údržbu a snížení nákladovosti údržby strojů.

Road show Slovensko

Road show Slovensko

Road show je úspěšně za námi, podívejte se na fotografie v článku. 

Soucy Track v lese!

Soucy Track v lese!

Stále častěji se setkáváme s dotazy zákazníků z lužních lesů, rašelinišť a podmáčených porostů na to, jak vyřešit přibližování dřevní hmoty z těžko přístupných, měkkých a rozmáčených míst. Máme pro vás dobrou zprávu. Na traktor s lesní nástavbou od MANATECH CZ můžete nyní použít pásový systém. Společnost Soucy track je nejvýznamnějším výrobcem pásových systémů na světě a s výrobou pásů pro lesní podmínky má bohaté zkušenosti. Vždyť i notoricky známý švédský železný kůň Lennartsfors jezdí na těchto pásech!

Pokud tedy potřebujete vyřešit problém, jak vytahat dříví z rašeliniště, či lužního lesa, zavolejte, abyste se dozvěděli o této možnosti více.

Lesní speciál S+R i u vás doma!

Lesní speciál S+R i u vás doma!

Minulý týden jsme lesní speciál S+R předváděli u Čechtic a v obci Vítězná v Podkrkonoší. Zájemci si mohli vyzkoušet sílu navijáku a zejména stabilitu při přibližování. Vyzkoušeli jsme i manipulaci ramenem s dlouhými kládami, vytáhli pár kubíků hmoty na skládku a předvedli možnost rychlého odpojení štítu i celého ramene.

Lesní speciál S+R v terénu, zítra pokračujeme!

Lesní speciál S+R v terénu, zítra pokračujeme!

První zájemci o speciál pro práci v lese od firmy S+R dnes měli možnost shlédnout stroj při práci a dokonce si ho vyzkoušet. Stroj předvedl svoji produktivitu a všechny překvapil svým tichým chodem. V terénu se pohyboval s lehkostí a po několika hodinách práce za ním nezůstaly žádné hluboké koleje. Osvědčil se i při rozdělování sortimentu na jednotlivé skládky. Zákazníci ocenili komfort obsluhy v kabině, dokonalý výhled a potvrdili, že stroj je velmi citlivý na pohyb joysticku, který se při práci používá na ovládání řízení. Reaguje bezprostředně na jakýkoliv příkaz.

Zítra budeme stroj předvádět ve vsi Vítězná u Dvora Králové nad Labem. Začátek akce je již v 8:30. Pokud budete mít zájem a čas, přijeďte se podívat. Určitě to bude stát za to.

TECHAGRO 2016 + cena časopisu Farmář

TECHAGRO 2016 + cena časopisu Farmář

Děkujeme všem zákazníkům i obchodním partnerům za návštěvu na veletrhu TECHAGRO 2016. 

Metsjö snižuje vaše náklady!

Metsjö snižuje vaše náklady!

Nová studie provedená Švédským institutem pro zemědělství a životní prostředí (JTI) ukazuje, jak ekonomicky výhodné je používání traktorového návěsu MetaQ 75 pro přepravu v porovnání s přívěsy nižší technické úrovně. 

Univerzální nosič nářadí Multihog!

Univerzální nosič nářadí Multihog!

JEDEN STROJ – JEDEN ŘIDIČ – NEKONEČNĚ MNOHO POUŽITÍ

Multihog je univerzální nosič nářadí určen pro komunální služby. Díky jeho rozměrům a konstrukci se dostane i do těžko přístupných míst. Dnes se mezi jeho uživatele řadí největší letiště světa, sportovní kluby či technické služby. Je vhodný pro každodenní údržbu ulic, sečení trávníků (i vysíkání krajnic), odklízení sněhu nebo údržbu parků a to včetně štěpkování dřevin. 

S Multihogem je vše snadné. Obsluha stroje, údržba i výměna pracovního nářadí. 

 

 

Vysokorychlostí balicí stroj McHale Orbital!

Vysokorychlostí balicí stroj McHale Orbital!

Novinka od firmy McHale, vysokorychlostní balicí stroj McHale Orbital je tu! Díky vertikálnímu okruží a nejnovějším technologiiím použitým na stroji McHale Fusion se jedná o nejrychlejší balicí systém na světě. 

Soucy Track

Soucy Track

Společnost Soucy Track je jediný výrobce pásových systému, který integroval celou produkci pod jednou střechou. Vyrábí ve svých chemických továrnách unikátní směs pro výrobu pásů, vyrábí vlastní pásy a navrhuje, konstruuje a montuje unikatní pásový systém na všechny významné značky traktorů a kombajnů. Také vyrábí a dodává pásové systémy pro postřikovače, překladače obilí a další typy návěsů.​ 

Nová ramena S-Line

Nová ramena S-Line

Firma Trejon doplnila svůj již tak ucelený lesní program o novu řadu nakládacích ramen.

Přichází Lennartsfors!

Přichází Lennartsfors!

Originál železný kůň v plné formě opět v České Republice. Sledujte naše stránky a brzy se dozvíte více.

Valtra v kompostárně

Valtra v kompostárně

V Humpolecké kompostárně již pracuje zcela nový traktor Valtra N163 s překopávačem kompostu Dopstatt, který jsme minulý týden předali zastupitelům města. Přejeme bezproblémový provoz a příjemnou práci se strojem.

Dieci Tour

Dieci Tour

Dieci Tour 2014 v Autosalonu TV Prima

Unikátní pokus o světový rekord se dostal i na obrazovky TV Prima. 

Naprosto netradiční způsob, jak otestovat nový pohon u manipulátoru zvolil dovozce manipulátorů DIECI v ČR firma MANATECH CZ. Se strojem DIECI Agri Plus 40.7 VS EVO 2 o hmotnosti 7,7 tuny se vydal na cestu z italského výrobního závodu do Čech. Během šestidenní jízdy se tímto výkonem zapsal do České databanky rekordů. Celkový počet najetých kilometrů činí 878,5 km

Soutěž ze Země Živitelky zná svého vítěze

Soutěž ze Země Živitelky zná svého vítěze

Letošní tipovací soutěž o váhu balíku připraveného stroji McHale je rozhodnuta. Na naší expozici jsme vystavili balík, který vážil 1020kg a nechali návštěvníky tipovat. Nejlepší odhad měl Miroslav Pešta od Milevska, který odhadnul, že balík váží 1000kg. 

Manatech CZ vám nabízí svinovací lis Mchale V660 a horkou novinku Mchale Fusion 3 Plus

Manatech CZ vám nabízí svinovací lis Mchale V660 a horkou novinku Mchale Fusion 3 Plus

Vítězem soutěže "Uhádneš kolik vážím" se stal pan Miroslav Pešta, zemědělec od Milevska

Vítězem soutěže "Uhádneš kolik vážím" se stal pan Miroslav Pešta, zemědělec od Milevska

Tipoval, že balík váží 1000 kg. Skutečná hmotnost balíku byla 1020 kg. Celkem se soutěže zúčastnilo 246 návštěvníků a rozptyl hmotností balíků se pohyboval od 40 kg do 7000kg. Na základě svých vlastních zkušeností většina zemědělců tipovala hmotnost od 500 do 800 kg. Zapomněli však, že tento balík byl lisován strojem McHale Fusion 3 Plus a na jeho svázání byla použita patentovaná technologie balení fólie na fólii.

Tento stroj byl oceněn hlavní cenou Země Živitelky, Zlatým klasem 2014.

Novinka od Mchale Fusion 3 Plus vyhrála Zlatý klas

Novinka od Mchale Fusion 3 Plus vyhrála Zlatý klas

MANATECH CZ vyhrál se strojem Fusion 3 Plus soutěž Zlatý Klas na výstavě Země Živitelka ! Hodnotící komise ocenila především unikátní technické vlastnosti a řešení novinky od renomované značky McHale, kterou na českém trhu výhradně zastupuje MANATECH CZ! A jaké je tedy tajemství úspěchu? Integrovaný lis s baličkou McHale Fusion 3 Plus kombinuje operace sběru, řezání, lisování a balení s využitím patentované technologie „fólie na fólii“.

Manatech CZ rozšířil možné agregace navijáků na kolové traktory o pevnou přední montáž

Manatech CZ rozšířil možné agregace navijáků na kolové traktory o pevnou přední montáž

Naviják o síle 2 x 6 tun je poháněn přední náhonovou hřídelí 540 ot/min. Lana jsou účelně vedena pod traktorem přes soustavu kladek tak, aby se nadměrně neohýbala a zároveň jsou uložena v ocelových trubkách, aby nepoškodila jakoukoliv součást traktoru.

Anderson to jsou stroje pro opravdovou práci

Anderson to jsou stroje pro opravdovou práci

Podívejte se na krátký klip z předváděcí akce přímo u zákazníka.

Manipulátor Dieci dokázal kvalitu nového pohonu v rekordní jízdě, ujel 878,5 km po vlastní ose

Manipulátor Dieci dokázal kvalitu nového pohonu v rekordní jízdě, ujel 878,5 km po vlastní ose

Naprosto netradiční způsob, jak otestovat nový pohon u manipulátoru zvolil dovozce manipulátorů DIECI v ČR firma MANATECH CZ. Se strojem DIECI Agri Plus 40.7 VS EVO 2 o hmotnosti 7,7 tuny se vydal na cestu z italského výrobního závodu do Čech. Během šestidenní jízdy se tímto výkonem zapsal do České databanky rekordů.

Vyzkoušeli jsme zbrusu nový McHale Fusion 3 Plus. Nyní exkluzivně u Manatech CZ

Vyzkoušeli jsme zbrusu nový McHale Fusion 3 Plus. Nyní exkluzivně u Manatech CZ

 

 

Pořiďte si špičkový stroj z mimořádně vypsané dotace

Pořiďte si špičkový stroj z mimořádně vypsané dotace

Máme pro Vás produkty přesně splňující podmínky dotace. Stroje s neskutečnou produktivitou a vysokou úsporou. Máme tým specialistů, který Vám pomůže připravit žádost o dotaci.