Trejon Multiforest MF1202

Vyvážecí přívěs Trejon Multiforest MF1202 na trh musel přijít. I toto tvrzení můžeme vyčíst z následujících řádků, neboť švédská rodinná společnost Trejon sídlící ve Vännäsby v severním Švédsku uvedla na trh na konci loňského roku zcela nový model vyvážecího přívěsu. Stroj je se svým novým konceptem dvou rámové konstrukce odpovědí výrobce na požadavky zákazníků. Pro které je úspěšný model MF1050 již malý, ale zároveň šestnáctitunová vyvážečka MF1602 je pro ně příliš velká.

Vedoucí exportu Michael Saure vysvětluje: „Máme velké množství stávajících zákazníků a zájemců, kteří si v posledních letech od nás koupili přívěs o celkové hmotnosti 9-10 tun. Ten nyní chtějí vyměnit a přirozeně hledají stroj z vyšší třídy. Právě tam se nachází nová MF1202.“

Základním zadáním při vývoji tohoto stroje bylo získání nejlepšího poměru mezi celkovou hmotností stroje a jeho nosností, samozřejmě při zabezpečení maximální mechanické pevnosti. Proto jsme zvolili vysoko pevnostní švédskou ocel od firmy SSAB. Možná ji znáte pod obchodním označením Weldox a používáme ji nejen pro vyvážecí přívěsy, ale zejména pro nakládací ramena. Kromě vyšší pevnosti v tahu i krutu je lehčí a je ideálním materiálem pro naše robotické svařování rámu vyvážečky.

Nový model přívěsu bude již od začátku prodeje k dispozici s nově vyvinutým příslušenstvím, jako je plošina pro přepravu až 12 kulatých balíků. U přívěsů s rychlostním limitem 40 km/h jsou k dispozici blatníky.

Akční nabídku na tento vůz najdete ZDE!