Kontakt

Ing. Miloš Lesina

Ředitel společnosti
Managing director
Tel.: +420 565 534 076
GSM: +420 777 784 253
e-mail: lesina@manatech.cz

Eva Lesinová

Jednatelka společnosti, ekonom
Economist
Tel.: +420 565 534 076
e-mail: lesinova@manatech.cz

Ing. Zdeněk Brabec

Obchodní ředitel
Sales Director
Tel.: +420 565 534 076
GMS: + 420 601 206 275
e-mail: brabec@manatech.cz

Ondřej Lesina

Marketingový specialista
Marketing specialist
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 267
e-mail: lesinaondrej@manatech.cz

Ing. Martina Kaňková

Logistik
Logistician
Tel.: +420 565 534 076
GMS: + 420 777 784 260
e-mail: logistika@manatech.cz

Miroslav Drbal

Náhradní díly
Spare Parts
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 264
e-mail: sklad@manatech.cz

Martin Fiala

Produktový manažer – McHale, Anderson, Major
Product Manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 266
e-mail: fiala@manatech.cz

Zbyněk Kučera

Produktový manažer – Dieci, Sherpa, Flexitrac
Product Manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 261
e-mail: kucera@manatech.cz

Josef Dvořák

Produktový manažer – Lesní technika
Product Manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 257
e-mail: dvorak@manatech.cz

Ing. Ivo Treu

Produktový manažer – Quicke, Aigner
Product Manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 250
e-mail: treu@manatech.cz

Miroslav Martinek

Obchodní zástupce pro okresy – Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Vsetín, Zlín
Sales manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 265
e-mail: martinek@manatech.cz

Václav Mrtka

Produktový manažer pro komunální techniku
Obchodní zástupce pro okresy: Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Žďár na Sázavou, Kutná Hora
Sales manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 262
e-mail: mrtka@manatech.cz

Ing. Lucie Čermáková

Asistentka obchodu
Sales Department
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 263
e-mail: obchod@manatech.cz

Bc. Petra Zetová

Účetní oddělení
Accounting department
Tel.: +420 565 534 076
Fax: +420 565 534 899
e-mail: ucetni@manatech.cz

Václav Pospíchal

Vedoucí servisu a výroby
Servis and Production Manager
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 258
e-mail: vyroba@manatech.cz

Karolína Kučerová

Reklamace / Servisní oddělení
Warranty / Service Department
Tel.: +420 565 534 950
e-mail: servis@manatech.cz

Miroslav Zástěra

Technická podpora
Technical support
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 255
e-mail: zastera@manatech.cz

Pavel Svatoš

Servisní technik
Service Engineer
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 259

Pavel Jiřík

Servisní technik
Service Engineer
Tel.: +420 565 534 076
GSM: + 420 777 784 256

MANATECH CZ s.r.o. na Firmy.cz