Jde o unikátní řešení, kdy se na traktor upevní první část konzoly a na druhou část se upevní nakládací rameno. Při odkládání se druhá část vyndá společně s nakládacím ramenem z uložení v první části konzoly a rameno je pak možné odstavit. Tento systém přináší následující výhody:

 – síly, které vznikají při práci, jsou rovnoměrně rozkládány zpevňovací konstrukcí zadní nápravy a převodovky na zadní nápravu,     převodovku a tělo traktoru.

 – zpevňovací konstrukce traktoru je zkonstruována tak, že lze bez omezení nadále vyžívat zadní závěs, tříbodový závěs i vývodovou hřídel.

 – připojení a odpojení ramene trvá cca 7 minut a lze ho provést na jakémkoli povrchu. Způsob odkládání je podobný odkládání čelního nakladače.

 – do konstrukce traktoru není při montáži zasahováno, všechny části jsou připevňeny šroubovými spoji. Hmotnost konstrukce je cca 400 kg. Výhled z traktoru není nijak omezen. Unikátní konzola Woodman umožňuje rychlé připojení a odpojení nakládacího ramena a dokonce i montáž navijáku společně s ramenem. Tříbodový závěs zůstává zachován.

 – upínací konzola nakládacího ramena je použitelná pro všechna nakládací či speciální ramena všech typů a všech výrobců.

Potřebujete poradit? Napište nám: