Luční den McHale

ZVEME VÁS NA LUČNÍ DEN SE STROJI McHALE A JCB FASTRAC SPOLEČNOSTÍ MANATECH CZ. AKCE SE KONÁ VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU PEKASS V ÚTERÝ 8.9.2020 OD 10. HODIN NA LOUCE V JIŘICÍCH U HUMPOLCE! 

Na co se můžete těšit

  • praktické ukázky všech strojů při práci na louce
  • žací stroje, shrnovač, lisy a baličky od výrobce McHale
  • samonakládací vozy a kontinuální balicí stroje Anderson
  • traktory JCB Fastrac
  • teleskopické manipulátory Dieci a JCB
  • občerstvení a doprovodný program

Jak se k nám dostanete

Příjezd od Brna a Pelhřimova:

V Humpolci na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem směr Světlá nad Sázavou. Na dalším kruhovém objezdu pokračujte rovně až na křižovatku na kopci. Jeďte doleva směrem Jiřice a po cca 2 kilometrech zahněte doleva přes most přes dálnici D1 do Jiřic. Jeďte obcí Jiřice a za kostelem zahněte vlevo směr Želiv. Po cca 2 km uvidíte odbočku doleva na louku označenou vlajkami.

Příjezd od Havlíčkova Brodu:

V Humpolci na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem Světlá nad Sázavou. Na dalším kruhovém objezdu pokračujte rovně až na křižovatku na kopci. Jeďte doleva směrem Jiřice a po cca 2 kilometrech zahněte doleva přes most přes dálnici D1 do Jiřic. Jeďte obcí Jiřice a za kostelem zahněte vlevo směr Želiv. Po cca 2 km uvidíte odbočku doleva na louku označenou vlajkami.

Příjezd od Prahy:

Sjeďte na 78. km na Koberovice a jeďte směr Humpolec. Za obcí Koberovice pokračujte po objízdné trase směr Humpolec až do obce Jiřice. Zde zahněte před kostelem doprava směr Želiv. Po cca 2 km uvidíte odbočku doleva na louku označenou vlajkami.

Příjezd od Želiva:

Z hlavní silnice odbočte vlevo na Jiřice a po cca 500 metrech uvidíte odbočku doprava na louku označenou vlajkami.

pozvánka na den mchale jcb anderson dieci