Virtuální prohlídka MANATECH CZ

Inovace, pokrok, důvěra

Ve světě neustálého technologického pokroku a inovací jsme se rozhodli jít s dobou a přizpůsobit se moderním trendům. Dlouho jsme pracovali na tom, abychom vám, našim zákazníkům, partnerům a všem ostatním ukázali, jak to u nás vypadá, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Nedávno jsme navázali spolupráci s předním týmem odborníků z firmy VISIBLE VISION, kteří se specializují na vytváření virtuálních prohlídek. S jejich pomocí jsme vytvořili detailní virtuální prohlídku naší firmy. Tento projekt jsme začali plánovat s cílem poskytnout transparentní pohled do našeho denního provozu, našich pracovních procesů a infrastruktury.

Díky této virtuální prohlídce máte nyní jedinečnou šanci projít si různé oddělení naší firmy. Od vstupní recepce, přes dílny, skladové prostory až po kanceláře našich zaměstnanců. Každý prostor byl pečlivě zaznamenán a je prezentován s doprovodnými komentáři, které vám poskytnou informace o tom, co se v daném prostoru děje a jaké má funkce.

Máme naději, že tato nová služba zvýší vaši důvěru v nás a posílí naši vzájemnou komunikaci. Jsme nadšeni, že vám můžeme naši firmu představit tímto moderním a interaktivním způsobem.

MANATECH CZ | VISIBLE VISION